امروز : شنبه ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - 2023 March 25
۰۷:۵۹
کد خبر: ۴۷۶۸
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶
تعداد بازدید: ۸۷۰۱
رئیس فدراسیون فوتبال ایران:
از نگاه رئیس فدراسیون فوتبال، بهترین کاری که این فدراسیون می‌توانست انجام دهد، تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش بوده است.
به گزارش سرویس ورزشی مداح نیوز،مهدی تاج در خصوص پیام مقام معظم رهبری به ملی‌پوشان فوتبال ایران که به دنبال عملکرد خوب‌شان در دیدار شب گذشته برابر اسپانیا منتشر شد، اظهار داشت: پیام رهبر معظم انقلاب موجب مسرت و خوشحالی آحاد فوتبال کشور شد. این پیام هر چند کم، اما حاوی پیام‌های خوبی بود، اینکه این بازی را دیده‌اند و مورد عنایت قرار داده‌اند. از همت و پشتکار جوانان این مرز و بوم خوشحالیم و امیدواریم در رده‌های مختلف از جمله فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتسال بانوان نتایج خوبی بگیریم. امسال سال فوتبالی است و در بخش فوتسال و فوتبال ساحلی مقام سومی جهان و در بخش فوتسال بانوان قهرمانی آسیا را داریم. به هر جهت، امیدواریم بتوانیم اوامر مقام معظم رهبری در خصوص اقتصادی مقاومت را هم اجرا کنیم.

وی در مورد نتایج خوب تیم ملی در جام جهانی روسیه تصریح کرد: خودم احساس می‌کنم بهترین کاری که فدراسیون می‌توانست انجام دهد، تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش بود و همچنین بازگرداندن ساختمان پِک به مجموعه تیم ملی. این مجموعه نقطه قوتی برای آماده‌سازی تیم ملی شد. پیراهن تیم ملی از پیراهن‌های خوب است و هواپیمایی چارتر را نیز برای حضور تیم ملی در روسیه فراهم کردیم. همچنین فدراسیون به حواشی که در فوتبال مرسوم است، اهمیت نداد.

رئیس فدراسیون فوتبال که با خبر ورزشی شبکه سوم سیما گفت‌وگو می‌کرد، افزود: همه باشگاه‌ها و هیئت‌ها کمک کردند و حاصلش خوشبختانه نتایج خوب تیم ملی در روسیه بود. امیدوارم در بازی سوم مقابل پرتغال بتوانیم نتیجه‌ای در خور شأن کشورمان را بگیریم. خودم امیدوارم این اتفاق بیفتد.

تاج در خصوص جلسه امروزش با وزیر ورزش و جوانان گفت: در جلسه با وزیر ورزش، بیشترین بحث ما برنامه‌ریزی برای بازی سوم تیم ملی در جام جهانی بود که چه اقداماتی انجام دهیم. هم روی پیروزی، هم مساوی و حتی شکست تحلیل کردیم. برنامه‌ریزی‌ها برای هر سه گزینه نتیجه ایران در بازی سوم پیش‌بینی شده است. بحث دوم، جام ملت‌های آسیا بود که آماده‌سازی برای این رقابت‌ها را داشته باشیم. ما کمپ تمرینی در امارات خواهیم داشت و طبق پیش‌بینی کی‌روش ما هشت بازی را باید برگزار کنیم. ما حمایت‌های وزارت ورزش را دنبال خود داریم تا با اقتدار جام ملت‌ها را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/

آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین