امروز : يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۱۲
مصرف کننده «ماشروم» یک متر را 100 متر می‌بیند؛
می‌گفت در جاده چالوس با اژدها ملاقات کرده و با ماشین وارد دهن اژدها شده اما شکم اژدها پر بوده از دختران زیبا که به همراه پدرانشان ایستاده بودند و بعد از خواستگاری از یکی از همین دختران در بیمارستان به هوش آمده است.
اختلال اعتیاد به اینترنت؛
اولین قربانی عینک گوگل روانه بیمارستان شد
یکی از کاربران عینک گوگل به دلیل اعتیاد به استفاده از این وسیله تحت درمان قرار گرفت.
روند رو به رشد حافظه های جانبی؛
اولین هارد دیسک 10 ترابایتی جهان از راه رسید
شرکت HGST روز گذشته اولین هارددیسک فلاش جهان با ظرفیت ذخیره سازی ۱۰ ترابایت را عرضه کرد.
طی حکمی از سوی دکتر محمدعلی نجفی
دکتر فتوحی تنها گزینه ریاست دانشگاه صنعتی شریف نیز آمادگی خود را برای قبول این مسئولیت به وزارت علوم اعلام کرده بود و به عنوان رئیس دانشگاه انتخاب شد.
محققان ايراني در راه درمان غده های سرطانی و غیرسرطانی؛
برای نخستین بار در غرب کشور، یک تیم چهار نفره پزشکی روز گذشته (چهارم شهریور) جراحی کم نظیر غده پروستات را بر روی بدن پیرمردی 86 ساله در بیمارستان بیستون کرمانشاه انجام دادند.
اهتزاز پرچم اقتدار علمی کشور؛
رییس جمهوری با تاکید بر این که پژوهشگاه رویان باید به یک بِرند جهانی تبدیل شود، گفت: پرچم پیشرفت و اقتدار علمی را به معنای واقعی در اهتزاز نگه خواهیم داشت وکشوری نمونه را برای منطقه و جهان خواهیم آفرید.
عاملان استفاده از روغن پالم در لبنیات باید تحت پیگرد قرار گیرند؛
رییس پژوهشکده علوم و صنایع غذایی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: افزودن روغن نخل به لبنیات مصداق عینی تقلب و مضر برای سلامت مردم است.
تازه‌های وب و اینترنت
هشدار گوگل در مورد فروپاشی اینترنت در مقیاس جهانی
گوگل هشدار داد که فعالیت‌های جاسوسی دولت آمریکا آینده اینترنت را به طور جدی در معرض خطر قرار داده و ممکن است منجر به فروپاشی آن شود.
یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رتبه برتر کشوری در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل را کسب کرد.
صفحه  از ۲
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین