امروز : جمعه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 26
۲۱:۰۹
جمع منصرفين از پست شهرداری تهران به عدد 3 رسید
حجتی از نامزدی شهرداری تهران انصراف داد
روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: «محمود حجتی» یکی از نامزدهای موردنظر برای تصدی پست شهرداری پایتخت، انصراف خود را به صورت کتبی اعلام کرد.
خلاصه ی اهم اخبار مدیریت شهری پایتخت
هاشمی: انصراف انصاری لاری شبانه به دست شورای شهر رسيد
رئيس شورای اسلامی شهر تهران گفت: انصراف انصاری لاری شبانه به دست شورای شهر تهران رسيد و ثبت شد.
عاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران؛
دولت به تعهدات خود در ساخت مترو عمل نکرده است
معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران گفت: با توجه به اینکه 50 درصد از ساخت و سازهای ریلی باید توسط دولت پرداخت شود ولی هنوز دولت به این تعهد خود عمل نکرده است.
نتایج اولیه انتخابات شورایاری‌ها اعلام شد؛
نتایج نهایی انتخابات شورایاری‌ها 3 فروردین
رئیس هیأت اجرایی انتخابات شورایاری‌ها از اعلام نتایج اولیه انتخابات شورایاری‌ها خبر داد.
نائب رئیس شورای شهر تهران:
الزامات حقوقی شورایاری‌ها درقوانین عادی
از سال ۱۳۶۱که نخستین قانون شوراها در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید تا سال ۱۳۷۵، این قانون بدون اینکه به اجرا درآید ۵بار اصلاح شده است.
گرمای جشنواره رسانه های شهری در سرمای زمستان
ارسال بیش از 5500 اثر به جشنواره رسانه های شهری
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهردای تهران گفت: اولین جشنواره رسانه های شهری با ارسال 5 هزار و 670 اثر و راهیابی 2هزار و 320 اثر در بخش رقابتی به یکی از جشنواره های مرجع در حوزه رسانه تبدیل شده است.
طرح جهادی در راستای فرمايشات مقام معظم رهبری!!!
بوستان ولایت قرباني ساخت و سازهای شهری
آن گونه که مستندات ثبت شده در سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران نشان می دهد، قرار است بیش از 130 هکتار از زمین این پروژه به ساخت وساز مسکونی و خدمات جانبی اختصاص داده شده و حدود 53 هزار تن در آن سکونت کنند؛ طرحی بر خلاف سخنان صریح رهبر انقلاب و طراحی اولیه پروژه!
اشكالات طرح جامع مسکن؛
طی سال‌های گذشته، سهم وام در تامین بخشی از هزینه خرید مسکن متناسب با ارزش واقعی وام در پوشش هزینه‌ای آپارتمان‌های مسکونی به خصوص در شهرهای بزرگ، افزایش نیافته است.
تذکر یک عضو شورای شهر به قالیباف؛
تفاهمنامه 20 هزار میلیاردی با قرارگاه خاتم الانبیا
یک عضو شورای شورای شهر تهران، در جلسه علنی امروز، موضوع تفاهم نامه 20 هزار میلیارد تومانی بین قالیباف و فرمانده کل سپاه را مورد سئوال قرار داد.
ناگفته‌های قالیباف از انتخابات گذشته و مناظره ها
صبح بعد از انتخابات راحت خوابيدم
خدا را شاهد مي‌گيرم واقعا راحت راحت خوابيدم ممكن است بگويند اغراق مي‌كني شما سابقه 35 ساله گذشته مديريتي ما را نگاه كنيد يك مورد نمي‌توانيد جايی پيدا كنيد كه سستي در آن وجود داشته باشد اگر اين روحيه نباشد امكان ندارد شما بتوانيد اذان صبح 27 خرداد در شهرداری بنشينيد...
اردیبهشت ماه 93؛ بهره برداری از موزه آقای بازیگر
بازدید دکتر ایازی از موزه استاد عزت الله انتظامی
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران به همراه عزت الله انتظامی از بخش های مختلف موزه استاد انتظامی بازدید و زمان قطعی بهره برداری از این پروژه اردیبهشت 93 اعلام شد.
دکتر رضا جهانگیری فر
بی خانمان های پایتخت عیدانه می گیرند
معاون خدمات اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از عیدانه ویژه شهرداری برای بی خانمان های پایتخت خبر داد.
قاليباف در گفت و گو با شبکه تلویزیونی فونیکس:
برنامه هسته‌ای ایران کاملا شفاف است
فرصتی برای آمریکایی ها نخواهد بود که از این طریق، خواسته های غیرمنطقی دیگر خود را به کشور ما و نظام جمهوری اسلامی تحمیل کنند.
در جریان دیدار شهرداران تهران و پکن مطرح شد؛
قالیباف: قرن بیست و یکم قرن آسیا است / شهردار پکن: فصل جدیدی از روابط تهران و پکن آغاز خواهد شد
شهردار پایتخت با بیان اینکه تهران و پکن نمایندگی دو حوزه تمدنی دنیا در قاره آسیا هستند، ابراز داشت: جاده ابریشم که ارتباط بین حوزه شرق آسیا و غرب آسیا را برقرار می کرد، درحقیقت دو حوزه تمدنی چین و ایران را به هم متصل کرده است و این جاده یکی از اشتراکات گسترده در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی به شمار می رود.
موج جدید فراگیری شبکه‌های اجتماعی
حضور وزیر ارتباطات در شبکه‌های اجتماعی داخلی
در حالی که وزیر ارتباطات در نشست سران ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای آسیایی در بانکوک پایتخت تایلند است، وزارت اعلام کرد: به‌زودی وزیر ارتباطات در شبکه‌های اجتماعی داخل کشور حضور خواهد یافت.
صفحه  از ۳
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین