امروز : پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 21
۱۹:۲۷
در حاشیه خبر پیروری حزب الله در انتخابات لبنان
فعالان فضای مجازی با توجه به شکست مفتضحانه سعد حریری در انتخابات لبنان با فتوشاپ سلفی مشهور حریری قبل از انتخابات را تغییر داده و وی را مسخره کرده اند.
شرط بشار اسد برای کناره گیری از قدرت
بشار اسد رئیس جمهور سوریه معتقد است که دولت قانونی سوریه از برگزاری مذاکرات صلح و هر اقدامی در جهت رسیدن به یک آتش بس دائمی حمایت می کند ولی واقعیت این است که، حل و فصل تنش ها در سوریه تنها از طریق آتش بس فراهم نمی شود.
هشدار ناتو به ترکیه و عربستان
دیپلمات های پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو، می گویند که عربستان و ترکیه بدون کمک ناتو نمی توانند به سوریه نیرو بفرستند.
اصرار عربستان و انکار ترکیه برای حمله نظامی به سوریه؛
در ادامه مباحث مربوط به آمادگی نیروهای نظامی عربستان سعودی به سوریه، بار دیگر اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه این نیروها قرار است از طریق خاک ترکیه به سوریه اعزام شوند. هرچند منابع خبری ترکیه این موضوع را تکذیب کردند، اما به نظر می رسد سعودی ها همچنان و با وجود همه هشدارها، بر تصمیم خود برای ورود به یک ماجراجویی جدید باقی هستند.
گزارش خبری از جبهه ی مهمی به نام لاذقیه
پیروزی‌های غافلگیرکننده ارتش سوریه؛ ناامیدی و سرخوردگی اردوگاه تکفیری‌ها
پیروزی‌های پیاپی ارتش و نیروهای مردمی سوریه در حومه لاذقیه که باندهای تروریستی تکفیری را غافلگیر کرد، موجی از رعب و وحشت و ناامیدی و سرخوردگی در میان آنها و حامیانشان به وجود آورده است.
سید حسن نصرالله
اتهام‌زنی به ایران در پرونده ریاست‌جمهوری لبنان، بدون دلیل و حماقت است
دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنان خود به پرونده انتخاب رئیس‌جمهور لبنان پرداخت و ایران را بی نیاز از دخالت در این پرونده دانست.
روایتی از کشف انحراف در مؤسس وهابیت
چگونه محمد بن عبدالوهاب مغلوب شیخ قمی شد
مسئله نفوذ خارجی از جمله پروژه های پیچیده‌ای است که حوزه‌های مختلفی را شامل می‌شود از این جهت عامل نفوذی سعی می‌کند به طریقه‌ای وارد شود که هیچ شک و شبهه‌ای در این زمینه ایجاد نشود و برای کسی نفوذ وی ملموس و قابل فهم نباشد.
آخرين اخبار از تروريستهاي داعش؛
خبرنگار العربیه روز چهارشنبه از کشته شدن سنان متعب، امیر داعش به همراه 24 تن از اعضای این گروه در منطقه "المحبوبیه" واقع در غرب هیت خبر داده است.
آخرين اخبار از گروهك داعش؛
گروه موسوم به ناظر بر حقوق بشر سوریه روز جمعه اعلام کرد که خلبان های عراقی ملحق شده به گروهک تروریستی داعش در سوریه با استفاده از سه فروند جت جنگنده غنیمت گرفته شده، به عناصر این گروهک تروریستی پرواز می آموزند.
گروهک تروریستی موسوم به «جندالله» در پاكستان؛
گروهک تروریستی موسوم به «جندالله» فرزند «بی نظیر بوتو» نخست وزیر فقید پاکستان را به مرگ تهدید کرد.
صفحه  از ۶
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین