امروز : يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۰۱
رونمایی از ماهواره‌های ایرانی
رییس جمهوری با بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگاه فضایی ایران که در روز ملی فناوری فضایی در سالن اجلاس سران برپا شده است، در جریان آخرین دستاوردها و پیشرفت‌ها در این بخش قرار گرفت.
دکتر روحانی در مراسم افتتاحیه مجلس دهم گفت:
قوه مقننه مظهر حاکمیت مردم و نظارت عمومی است
رئیس جمهور با بیان اینکه وظایف مشخص دولت و مجلس جدا از یکدیگر است، گفت: مسئولیت‌های مشترک فراوانی نیز بین دولت و مجلس وجود دارد و همه قوا در مشکلات و موفقیت‌ها سهمی دارند.
آبروریزی ملی؛
اطلاع رسانی حماسی درباره این فرود صورت گرفت و همه ایرانیان می دانستند که چه ساعت و چه دقیقه ای این هواپیما بر زمین می نشیند. خالق این ایده، خالق ایده عکس گرفتن با هواپیما، خالق رو نمایی از دل خوشکونک برای ایرانیان، احتمالا نمی داند چه تصویری از ایرانیان به جهانیان مخابره کرده است و چگونه با غرور ایرانیان عزتمند بازی کرده است.
شرم آورترین فاجعه انسانی در تاریخ اروپا؛
ورود روزافزون هزاران پناهجو و مهاجر از کشورهای جنگ زده خاورمیانه و آسیا به یکی از بزرگترین بحران سیاسی و اجتماعی تبدیل شده است.در همین راستا ابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه و مشترک‌المنافع وزارت امور خارجه در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها اظهارت عجیبی در این رابطه انجام داده است که هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
آغاز دومین همایش ملی اعتدال با حضور رئیس‌جمهور
با حضور رئیس‌جمهور کشورمان، دومین همایش ملی اعتدال با موضوع "زنان، اعتدال و توسعه" آغاز شد.
جایگزین های جدیدی برای اقتصاد کشور؛
کارشناسان اقتصادی الجزایر از دولت‌شان خواسته‌اند هر چه سریع‌تر به دنبال جایگزین‌های جدیدی برای اقتصاد کشور باشند، اقتصادی که به شدت وابسته به نفت است و چشم به دلارهای نفتی دارد
دوستان دلیل ندارد به وحشت بیافتید؛
به ماجرای حمله به سفارت، افتخار نمی کنیم
محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس گفت که ایران خواستار تقابل با عربستان سعودی نیست و «نیازی نیست» که عربستان به خاطر افزایش اخیر تنش‌ها با ایران به وحشت بیفتد.
متولی رسیدگی به آلودگی هوای کشور؛
ابتکار رکورد عجیب ترین اظهار نظر را همزمان با تعطیلی کلانشهر های کشور به دلیل آلودگی هوا شکست!
متهمی که هنوز همه‌کاره است؛
ماجرای فساد نفتی در دولت اصلاحات
وزیر اسبق نفت گفت: فردی که امروز همه‌کاره نفت است در دوره اصلاحات یک دکل بلااستفاده و آهن‌پاره خریداری کرده و فرزند مهاجرانی هم در آن نقش داشته است.
یونسی در سفر به دهگلان:
ترکیه حامی داعش است
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام گفت: دولت ترکیه خود یکی از پرورش‌دهندگان و یاوران داعش است.
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی علوم در مجلس؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) صلاحیت محمود نیلی احمدآبادی وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت علوم را مورد بررسی قرار می‌دهند.
روحانی در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی:
رئیس‌جمهور کشورمان با بیان اینکه آثار خروج از رکود از زمستان پارسال در کشور دیده شد، گفت: بخش نفت، گردشگری و صنعت رشد خیلی زیادی داشتند.
تعطیلات ملی هند و عید قربان و توافق ژنو؛
یک منبع آگاه در بانک مرکزی، تعطیلات ملی هند و همچنین عید قربان را دلیل تاخیر در دریافت قسط سوم توافق ژنو اعلام کرد و گفت: امور مربوط به دریافت قسط سوم در حال انجام است و این قسط احتمالا اواسط هفته جاری دریافت می شود.
کارگردان مستند انتخاباتی روحانی؛
یک
اقدام اخیر دهباشی در دعوت به همکاری از محمدامین آشنا پس از آن صورت گرفت که حسام الدین آشنا – پدر محمدامین – نقش تعیین کننده‌ای در اعطای پست کلیدی به او در منطقه آزاد(!) کیش ایفا کرد.
مشهد ایستگاه هشتم پایش و پویش
آقای رئیس‌جمهور، وارد مشهد شد
حجت‌الإسلام و المسلمین، دکتر حسن روحانی؛ رئیس‌جمهور کشورمان ساعت 15:18 به همراه هیئت همراه، لحظاتی پیش وارد شهر مقدس مشهد شد.
صفحه  از ۱۲
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین