امروز : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - 2021 October 17
۱۸:۳۹
کد خبر: ۴۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۵
تعداد بازدید: ۷۴۳
رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوى:
رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوى از حضور ۱۳ ورزشکار و ۲ مربی استان در اردوهای آمادگی تیم های ملی جودو و کوارش کشور قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی خبر داد.

 به گزارش مداح نیوز از مشهد مقدس،حسین محمودی اظهار کرد: هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کوراش مردان کشور و اردوی بین المللی فدراسیون جهانی کوراش برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی از ۱۹ تا ۳۱ خرداد ماه به میزبانی بجنورد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور پر تعداد کوراش کوراش کاران استان در این اردو،افزود: قنبرعلی قنبری، جعفرفیروزآبادی، امیدتیزتک، قاسم احدی، مجتبی زمانی مقدم، جعفر پهلوانی و فرزین شاهباز از خراسان رضوی به همراه ۷ کوراش کار دیگر از استان‌های خراسان شمالی، تهران و یزد تمرینات آماده سازی خود را برای حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی پیش رو، زیر نظر خسرو دلیر سرمربی ارزنده مشهدی تیم ملی ادامه خواهند داد.

رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوى گفت: اردوی تیم ملی جودو مردان بزرگسال کشور نیز به منظور آماده سازی قبل از اعزام به رقابتهای آسیایی ۲۰۱۸ از ۱۵ خرداد در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز می‌شود که حیدرزحمتکش و جواد محجوب از خراسان رضوی در این اردوی ۱۶ روزه شرکت خواهند کرد.

محمودی با اشاره به برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی کوراش زنان کشور از ۱۸ تا ۳۱ خرداد ماه در بجنورد، بیان کرد: زهرا ناصری نیا، فاطمه شبانی، محدثه سبحانیان و الهام ذوالفقاری از خراسان رضوی پس از شرکت در یک مسابقه انتخابی تیم ملی در روز نخست اردو، در ادامه به همراه دیگر کوراش کاران ملی پوش کشور، تمرینات آمادگی خود را زیر نظر مهری مهرپور سرمربی ارزنده مشهد دنبال خواهند کرد.

وی از احتمال حضور حداقل ۵ نفر از نمایندگان استان در ترکیب نهایی تیمهای جودو و کوراش اقایان و بانوان کشور را خبرداد و خاطر نشان کرد: با توجه به توانمندی و ظرفیت خوب جودوکاران و مربیان استان امیدواریم نمایندگان استان حداقل ۳ مدال خوشرنگ در بازیهای آسیایی اندونزی برای کشورمان به ارمغان بیاورند.


آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین