امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 08
۰۳:۲۹
کد خبر: ۴۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: ۱۰۱۵
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: از سال ۹۶ تاکنون تعداد ۱۸۱۲ فقره جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری ۶۸ هزار و ۳۶۷ میلیارد ریال در استان فارس صادر شده است.

 به گزارش مداح نیوز از شیراز، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، علی همتی با بیان اینکه از سال 96 تاکنون تعداد 1812 فقره جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری 68 هزار و 367 میلیارد ریال در استان فارس صادر شده است، اظهار داشت: جوازهای تاسیس صادر شده در زمینه‌های محصولات کانی غیر فلزی، محصولات از لاستیک و پلاستیک، محصولات غذایی و آشامیدنی و غیره است.

همتی با بیان اینکه این جوازها براساس تقاضا و نیازمندی، در سطح استان فارس صادر شده است و 28843 نفر فرصت شغلی را فراهم می‌کند، گفت: بیشترین جواز تاسیس صادره از نظر سرمایه گذاری در زمینه تولید محصولات از لاستیک و پلاستیک بوده است.

وی تصریح کرد: در همین راستا سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس تعداد 263 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری 31951 میلیارد ریال در زمان فوق صادر نموده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با بیان اینکه  پروانه بهره‌برداری صادر شده که هم اکنون در حال تولید هستند در زمینه رشته‌های مختلف صنعتی با عناوین محصولات غذایی و آشامیدنی، سایر محصولات کانی غیرفلزی و محصولات از لاستیک و پلاستیک است، عنوان کرد: تعداد 4101 نفر فرصت شغلی در این طرح‌ها ایجاد شد.

همتی بیان کرد: در زمینه خدمات فنی و مهندسی تعداد 16 فقره جواز تاسیس و تعداد 5 فقره پروانه بهره‌برداری از سال 96 تاکنون صادر شد،همچنین در زمینه طراحی و مونتاژ آسانسور تعداد 18 فقره پروانه بهره‌برداری در مدت فوق صادر شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین