امروز : شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 08
۰۱:۳۶
کد خبر: ۴۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: ۴۸۰
در ایام نوروز، بیش از 150 هزار زائر امام مهربانی ها از برنماه های مجتمع میان راهی امام رضا علیه السلام در منطقه دیهوک برخوردار شدند.

به گزارش  سرویس استان های مداح نیوز، با توجه به حجم فزاينده سفر در تعطيلات نوروز 97 و به منظور ارتقا کیفیت خدمات فرهنگی و رفاهی به زائران علی بن موسی الرضا (ع) برنامه های متنوعی در مجتمع های فرهنگی رفاهی و نمازخانه های امام رضا علیه السلام به اجرا در آمد.

از اوایل اسفندماه با فعالیت بیش از 50 نفر از پرسنل مؤسسه در 19 نمازخانه میان راهی امام رضا (ع) مقدمات میزبانی از مسافران و زائران فراهم گردید که یکی از این مراکز نیز پایگاه دیهوک واقع در کیلومتر 80 طبس- فردوس می باشد.

این مجتمع نیز داراي نمازخانه‌های مستقل ويژه براداران و خواهران، كفشداري، وضوخانه، سرويس‌هاي بهداشتي، سكوهاي استراحت موقت و صرف غذا، فضاي سبز با انواع گل‌هاي زینتي و درختان سرسبز، پارك بازي ویژه کودکان، پاركينگ وسايل نقليه بر22و مراكز تهيه مواد غذايي - بهداشتي در طول شبانه‌روز خدمات مطلوبی به زائران ثامن الحجج (ع) ارائه شد.

براساس این گزارش، بیش از 150 هزار نفر از زائران امام مهربانی ها از خدمات مجتمع میان راهی امام رضا علیه السلام در دیهوک بهره مند شدند.

آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین