امروز : جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - 2021 October 22
۰۹:۵۸
کد خبر: ۴۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶
تعداد بازدید: ۳۱۵۴
اعلام برائت چیز مسخره‌ای است!
فرزند رئیس تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اصلاً اعلام برائت چیز مسخره‌ای است، حالا بی‌بی‌سی حرفی زده است، همه بیایند اعلام برائت کنند؟ چه ربطی به آقای هاشمی و دیگر اصلاح‌طلبان دارد که بخواهند اعلام برائت کنند.
به­ گزارش«.مدّاح.نیوز.»؛ فرزند هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این پرسش که بی‌بی‌سی از لیست پدرتان برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری حمایت کرده است، آیا نمی‌خواهید اعلام برائت کنید؟گفت:این حرفها مسخره است.

فائزه هاشمی فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر جمعه با حضور در شعبه اخذ رأی حسینیه جماران رأی خود را به صندوق رأی انداخت.

وی در جمع خبرنگاران درباره پیروزی پدرش در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: من معتقدم که پدرم در انتخابات رأی می‌آورد.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه بی‌بی‌سی از لیست پدرتان برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری حمایت کرده است، آیا نمی‌خواهید اعلام برائت کنید؟ گفت: این صحبت‌ها فرافکنی و کم‌آوردن است. این حرفها مسخره است، اگر بخواهیم اینگونه بگوییم، همین انگلیس در انقلاب 57 از مردم ایران حمایت می‌کرد، پس باید بگویم انقلاب اسلامی ایران، انگلیسی بود.

فرزند رئیس تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اصلاً اعلام برائت چیز مسخره‌ای است، حالا بی‌بی‌سی حرفی زده است، همه بیایند اعلام برائت کنند؟ چه ربطی به آقای هاشمی و دیگر اصلاح‌طلبان دارد که بخواهند اعلام برائت کنند.

فائزه هاشمی تأکید کرد: کسانی که می‌گویند بی‌بی‌سی از اصلاح‌طلبان حمایت کرده است، پس اصلاح‌طلبان انگلیسی هستند، این فرافکنی است، من چه می‌دانم آنها با چه‌ انگیزه‌ای این کارها را می‌کنند؟ بالاخره بی‌بی‌سی یک بخش خبری دارد و یک بخش تحلیلی، و آدم‌ها در آنجا نظر خودشان را می‌گویند، اما به نظر من این فرافکنی در داخل نشان از کم‌آوردن و تخریب افکارعمومی است و اخلاقی، اسلامی و دینی هم نیست.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس که به نظر شما رئیس مجلس آینده لاریجانی است یا عارف، گفت: کسانی که به مجلس راه می‌یابند، رئیس مجلس آینده را مشخص می‌کنند، بنابراین این کار ما نیست که نظر بدهیم و تصمیم بگیریم.

فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سال 92 انقلاب 88 را جبران کرد، گفت: روز انتخابات جبران سال 88 بود، چرا که دیدند نظام هزینه‌های زیادی بر سر آن اتفاقات پرداخت کرد و البته در این دوره شانس دیگری داریم که مجری انتخابات یعنی وزارت کشور و ناظر انتخابات شورای نگهبان همسو با هم هستند و این خود حسن بزرگی است که سلامت انتخابات را تضمین می‌کند.

فائزه هاشمی در مورد رد صلاحیت‌ها نیز گفت: بخش عمده‌ای از رد صلاحیت‌ها سیاسی، غیرواقعی، غیرقانونی و جناحی بود، اینها رقبای خودشان و چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب را زدند، بنابراین کاملاً شخصی بود و هر آنچه در مورد آن گفته شد دروغ بود.

منبع: صراط
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین