امروز : چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 26
۰۵:۵۷
کد خبر: ۴۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۵
تعداد بازدید: ۱۱۳۲
برنامه بازی های تیم ملی والیبال ایران در مرحله سوم؛
قرعه کشی مرحله سوم رقابت های والیبال قهرمانی جهان یکشنبه شب با پایان یافتن دیدارهای مرحله دوم در سالن اطلس شهر غوچ برگزار شد و شش تیم حاضر در این مرحله به قید قرعه در دو گروه قرار گرفتند.
به­گزارش«.مدّاح.نیوز.»؛ از فدراسیون والیبال، در این مراسم که از سوی آلکساندار بوریچیچ؛ رییس کمیته کنترل مسابقات برگزار شد، ابتدا تیم های برزیل و فرانسه به عنوان سرگروه های مرحله دوم، در دو گروه مختلف قرار گرفتند و قرعه کشی برای تقسیم چهار تیم دیگر انجام گرفت.

ابتدا استفان آنتیگا سرمربی لهستان به نمایندگی از میزبان یک گوی را از گلدان بیرون آورد که قرار بود همگروه برزیل را مشخص کند. گوی که باز شد، نام لهستان بر آن ثبت شده بود که موجب شد لهستانی های حاضر در مراسم آهِ بلندی بکشند.

سپس نوبت به امیر خوش خبر سرپرست تیم ایران رسید تا گوی همگروه فرانسه را بیرون آورد. بر گوی نام آلمان ثبت شده بود.

پس از آن لروان تیلی سرمربی فرانسه نیز همگروه دیگر برزیل – لهستان را باید از دو گوی باقی مانده بیرون می آورد. تیلی که به دلیل کمبود فضای سالن قرعه کشی و ازدحام عکاسان و فیلمبرداران، مجبور شد از روی صندلی ها خودش را به جلوی تریبون برساند، گویی که نام روسیه بر ان حک شده بود را بیرون کشید.

به این ترتیب؛ تیم های برزیل، روسیه و لهستان در یک گروه قرار گرفتند و ایران بدون که اینکه نامش از گوی ها بیرون بیاید، ناخودآگاه به عنوان همگروه فرانسه و آلمان انتخاب شد. در پایان گوی آخر که نام ایران بر آن حک شده بود، باز شده و به حضار نشان داده شد تا همه چیز به صورت شفاف برگزار شده باشد.

بر این اساس قرعه کشی مرحله نهایی رقابت های قهرمانی جهان به صورت زیر انجام شد:

گروه G : فرانسه، آلمان و ایران

گروه H : برزیل، لهستان و روسیه

با پایان یافتن مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان و مشخص شدن تیم های صعود کننده به مرحله 

سوم این پیکارها، گروه بندی و برنامه بازی های این مرحله نیز مشخص شد. 

تیم های گروه G شامل فرانسه - آلمان - ایران و تیم های گروه F شامل برزیل - لهستان - روسیه ابتدا جداگانه به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند.

در پایان این مرحله دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی راه می یابند و به صورت ضربدری بازی های نیمه نهایی را برگزار می کنند. برنده ها برگزار کننده بازی فینال و بازنده ها برگزارکننده دیدار رده بندی (سوم - چهارم) برای کسب مدال برنز خواهند بود. 

تیم های سوم گروه های G و F نیز برای تعیین رده پنجم و ششم مسابقات با هم دیدار خواهند کرد. 

بر اساس این گزارش، برنامه بازی های مرحله سوم به شرح زیر است:

سه شنبه 

گروه G (شهر کاتوویسا)

ساعت 22.55: فرانسه - آلمان

گروه F (شهر غوچ)

ساعت 22.55: برزیل - لهستان



چهارشنبه 

گروه G (شهر کاتوویسا)

ساعت 22.55: آلمان - ایران

گروه F (شهر غوچ)

ساعت 22.55: برزیل - روسیه



پنجشنبه 

گروه G (شهر کاتوویسا)

ساعت 22.55: فرانسه – ایران

گروه F (شهر غوچ)

ساعت 22.55: لهستان - روسیه

منبع: ایرنا
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین