امروز : سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 29
۰۷:۰۹
کد خبر: ۴۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۱
تعداد بازدید: ۲۰۳۳
ادعای اسراییل؛
این منبع امنیتی مدعی شده است این حمله از نظر گستره و دامنه اهداف بی سابقه ترین حمله سایبری به اسراییل بوده است و هدف این حمله به طور گسترده ای زیر ساخت های ارتباطی شهروندان اسراییلی بوده است.
منابع امنیتی در رژیم صهیونیستی مدعی شدند بزرگ ترین حمله سایبری ایران به اسراییل را خنثی کرده اند.

به­ گزارش«.مدّاح.نیوز.».؛ روزنامه جروزالم پست اسراییل به نقل از یک منبع امنیتی اسراییل نوشت در جریان جنگ غزه ایران تلاش داشت حمله سایبری بسیار گسترده ای به اسراییل انجام دهد که خنثی شد.

این منبع امنیتی مدعی شده این حمله از نظر گستره و دامنه اهداف بی سابقه ترین حمله سایبری به اسراییل بوده است. این منبع می افزاید هدف این حمله به طور گسترده ای زیر ساخت های ارتباطی شهروندان اسراییلی بوده است.

منابع امنیتی اسراییل مدعی شده اند این حمله به ظاهر از سوی حماس بوده است اما آنها تردید ندارند حماس قابلیت چنین حمله گسترده سایبری به زیرساخت های ارتباطی اسراییل را ندارد و ایران پشت این قضیه بوده است.

این منبع امنیتی اسراییل مدعی شده حمله سایبری به طور آنلاین زیرساخت های ارتباطی ارتش اسراییل را نیز هدف گرفته است اما به صورت آنلاین و همزمان از سوی واحدهای ضد سایبری ارتش اسراییل خنثی شده است.

یک منبع نظامی که به ساختار ارتباطی جدید ارتش اسراییل آگاهی دارد به جروزالم پست گفته است در جنگ اخیر غزه شبکه ای از تبادل آنلاین اطلاعات بین نیروهای سه گانه ارتش اسراییل به منظور واکنش سریع به تهدیدات با موفقیت تست شده است.

به گفته این منبع 75 درصد از اطلاعات تصویری ارتش اسراییل روی این شبکه به اشتراک گذاشته می شود و  قابلیت دسترسی همزمان برای نیروهای سه گانه ارتش اسراییل را دارد.

این منبع می افزاید با این شبکه تبادل آنلاین اطلاعات صحنه نبرد، سربازان نیروی زمینی هم قادرند تصاویر هوایی جنگنده های اسراییل از صحنه نبرد و منطقه تحت بمباران را به صورت همزمان ببینند.

به گفته این منبع شبکه تبادل اطلاعات ارتش اسراییل حتی با اطلاعاتی که از اعضای شبکه حماس در زندان های اسراییل گرفته شده است، به روز شده است.
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین