امروز : جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 03
۰۱:۳۱
کد خبر: ۳۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۸
تعداد بازدید: ۱۶۷۸
کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس؛
استیون جرارد کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس صرفنظر از نتایج این تیم درجام جهانی برزیل، پس ازاین مسابقات از فوتبال ملی خداحافظی می کند.

به گزارش«.مدّاح.نیوز.».؛ به نقل از ایرنا، مدافع میانی تیم لیورپول که به تازگی قراردادش را تا سال 2016تمدید کرده است،گفته که نمی توانددردو سال آینده در سطح ملی بازی کند. منابع نزدیک به روزنامه دیلی میل نوشتند؛ جرارد به این نتیجه رسیده که پس از جام جهانی موقع مناسبی برای خداحافظی است و احتمالا فرانک لمپارد نیز همین کار را می کند.

هفته گذشته برندون راجرز سرمربی تیم فوتبال لیورپول با اعلام حمایت از جرارد از وی خواست از شکست لیورپول در کسب عنوان قهرمانی جزیره نا امید نشود، زیرا پس از سالها این تیم فرصت دارد سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا شرکت کند.

این مربی گفته، فکر می کنم او پس از جام جهانی برزیل نیاز به ارزیابی مجدد دارد تا به همان شماره 34 قبلی بازگردد.

وی گفت: به نظر من او کاپیتانی بسیار خوب،رهبری عالی و انسانی استثنایی است،او در شرایط بسیار بدی است،ولی در فصل بعد وضعیت فرق خواهد کرد و تقاضای زیادی برای او خواهد بود .اگر او نظر مرا بخواهد من به او خواهم گفت ولی در هر حال تصور می کنم این تصمیمی است که باید خود او بگیرد.او تصویر بسیار روشنی از وضعیت (بازی)دارد و می خواهد این کار را برای لیورپول انجام دهد.او عاشق بازی برای انگلیس است ودراین جام تمام تلاشش رابرای پیروزی انگلیس متمرکز خواهد کرد.

منبع: ایرنا
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین