امروز : سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
۰۵:۴۳
کد خبر: ۳۷۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: ۷۲۵
وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنان در آلمان
وزیر صنعت، معدن و تجارت حدود ۲۵ روز است که در آلمان به سر برده است. وی که از قبل از آغاز تعطیلات نوروزی به برلین رفته است، برای انجام امور درمانی همچنان در این کشور به سر می‌برد.

به گزارش«مدّاح نیوز»؛ منابع نزدیک به نعمت‌زاده در وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر از خروج وی از ایران قبل از تعطیلات نوروزی می‌دهند و می‌گویند که وی به دلیل کهولت سن برای انجام امور درمانی به آلمان سفر کرده است. نعمت‌زاده در این سفر ظاهرا گوش و سیستم شنوایی خود را به تیغ جراحان سپرده است.

در عین حال، برخی از نزدیکان وی در وزارت صنعت، می‌گویند که پس از بازگشت از سفر، قرار است که از وزارت صنعت، معدن و تجارت خداحافظی کرده و رضا ویسه معاون اقتصادی معاون اول رئیس‌جمهور، جایگزین وی شود.

شنیده های تکمیلی حاکی از آن است که برخی نزدیکان دولت یازدهم نیز چندان از اتفاقات پیرامون نعمت‌زاده ناراحت نیستند و معتقدند با این وضعیت نعمت‌زاده باید استعفا دهد و دست حسن روحانی برای انتخاب وزیر دلخواهش باز خواهد شد. این طیف معتقدند زنگنه و نعمت‌زاده ۲ اسپانسر اصلی ستادهای انتخاباتی موسوی در انتخابات دهم و روحانی در انتخابات یازدهم بوده‌اند و انتصاب آنها به وزارت از سوی روحانی نه از صمیم قلب بلکه برای پاسخ به زحمات آنها در انتخابات بوده است و گرنه روحانی اعتقادی به این انتخاب‌ها نداشته است و با رودربایستی این افراد را به عنوان وزیر انتخاب کرده است.

پیش از این گزارش‌هایی درباره عضویت مستقیم یا غیرمستقیم (خانوادگی) وزیر صنعت در بیش از۳۱ شرکت خصوصی در رسانه‌ها منتشر شده است.
زمزمه احتمال کناره‌گیری نعمت‌زاده از وزارت طی چند ماه اخیر بارها در رسانه‌ها منتشر شده است.

آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین